Přeskočit na obsah

Recenze

 

Rated 5 out of 5
24.01.2021

vše naprosto ok. skvělé místo, výborně vybavená chalupa (je evidente po rekonstukci) a noví majitelé. všude čisto. urcite se sem vratime

Emma

 

Rated 5 out of 5
21.11.2020

Výborná poloha chaty, klidné místo s krásnou přírodou. Teď na podzim ideální na houbaření. Vhodné na procházky a cyklovýlety-krásné lesy. Udržovaná zahrada, příjemné,útulné prostředí chaty, plně vybavená kuchyň, dvě koupelny,dva záchody. Velice příjemné místo. V létě jsem tu byla s rodinou a mohu jen doporičit. V zimě se sem chci určitě vrátit na lyže. Vhodné k ppbytu pro každého a celoročně. Rozhodně doporučuji.

Hana

 

Rated 5 out of 5
24.10.2020

Nádherné místo! Klid. Ideální chata až pro dvě rodinky (jsou tam totiž 2 koupelny) s veškerým vybavením, co člověk potřebuje. Opékali jsme na zahradě, koupali se v bazénku, čepovali jsme si pivo. Takto jsme si dlouho neodpočinuli. Majitelé jsou naprosto pohodoví, půjčili nám i kolo. když jednomu z nás chybělo. 🙂 A to okolí? Jasně, Lipno – české moře, moc pěkné. Ale k tomu ty lesy kolem! Plné heboučkého mechu a vzduchu, kterého se nedá nabažit.
Byli jsme na této chalupě 2x a chystáme se znovu. Málokdy člověk zažije takovou pohodu.

Lenka

 

Rated 5 out of 5
15.10.2020

Krásná chalupa s dostupným vybavením , hezké pokoje , krásné koupelny , terasa s posezením v jakémkoli ročním období možnost grilování a táboráku s velkou zahradou. Vřele doporučuji pro větší rodinu.

Dagmar